3. kolo VČHL v Trnově

07.06.2010 13:05

V neděli 6.6. jsme završili tento velice náročný závodní víkend třetím kolem Východočeské hasičské ligy, tentokrát v Trnově. Na soutěž přilejo poměřit síly pro nás zatím rekordních 45 mužských družstev a 16 družstev žen, přičemž některé z nich navštěvují závody Extraligy ČR v požárním útoku. Startovali jsme jako čtvrtí v pořadí, což bylo myslím si v tomto slunečném počasí výhodné. Celkem bezproblémovým útokem s časem 18,32s (P 18,02s) jsme se zařadili na průběžné první místo, ale ti nejlepší teprve nastupovali. Osmnácti vteřinovou hranici se povedlo pokořit deseti týmům a tak jsme se museli spokojit se čtrnáctým místem a  sedmi body do průběžného pořadí Východočeské hasičské ligy. Po tomto třetím kole zaujímáme ve VČHL sedmou příčku s celkovým počtem 32 bodů.

Arnošt

Foto: